Jadalne wydruki - na papierze cukrowym lub papierze opłatkowym

Chciałbyś, aby twój tort był wyjątkowy? Aby bliska osoba wiedziała, że to coś specjalnie dla niej? Czemu nie ozdobisz więc tortu wybranym zdjęciem lub ulubionym obrazkiem?


Jak zamówić

Wyślij do maila z wybranym zdjęciem (jpg, png, gif, pdf) na adres
m.wojcik@cukierniamocca.pl
W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące realizacji oraz płatności

Ile to kosztuje

Koszt samego opłatka z nadrukiem : 22zł promocja - 19 zł
Torty od 1,5 kg zdjęcie gratis

O co w tym chodzi

Na twoje życzenie możemy przygotować jadalny wydruk dowolnego zdjęcia z aparatu lub internetu. Takie jadalne zdjęcie możemy wykorzystać do dekoracji zamówionego przez ciebie tortu, lub możesz dostać je osobno, jeśli masz zamiar samodzielnie zadbać o tort lub inny smakołyk.

Grafika jest drukowana specjalnym jadalnym tuszem na papierze opłatkowym w formacie kartki A4 (210x297mm). Wydruk można przyciąć do pożądanych kształtów i rozmiarów zwykłymi nożyczkami. Aby ozdobić tort, wystarczy w przypadku jadalnego opłatka docisnąć go i delikatnie wygładzić dłonią w kierunku brzegów, aby usunąć spod spodu zbędne powietrze. Dobrze jest zostawić niewielki margines, aby potem pokryć go np. słodkim kremem i zasłonić krawędź opłatka. Wafel chłonie wilgoć z tortu więc może się trochę zmarszczyć. Jeśli ci się to przytrafi, nie martw się - w ciągu godziny wszystko powinno się wyrównać.