O nas

Cukiernia Mocca Ewa i Mariusz Wójcik powstała w wyniku połączenie wieloletniego doświadczenia z pasją oraz niezwykłym zamiłowaniem do słodkości. Połączenie to zaowocowało stworzeniem cukierni z tradycyjnymi wyrobami.

Kierując się zasadą, iż praktyka czyni mistrza, w dość młodym wieku zdecydowaliśmy się poświęcić tej „słodkiej profesji”.

Jesteśmy cukiernikami z powołania. Już ponad 17 lat z powodzeniem oddajemy się naszej słodkiej pasji!

Wychodząc naprzeciw indywidualnym gustom i potrzebom naszych Klientów, przygotowujemy w oparciu o naturalne składniki – nowe receptury, zapewniające naszym wyrobom niepowtarzalny smak i atrakcyjny wygląd.

W swojej ofercie proponujemy szeroki wachlarz różnorodnych wyrobów cukierniczych. Jednakże przede wszystkim specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju ciast, ciastek i tortów dla wymagających smakoszy.

Mimo mocno zakorzenionych tradycyjnych receptur, jesteśmy otwarci na innowacje technologiczne oraz sugestie i upodobania naszych Klientów, które są dla nas nader istotne.

Jakość i atrakcyjność produkowanych przez nas wyrobów zawsze była, jest i będzie priorytetem dla nas i całego zespołu cukierników. Stawiamy sobie ambitne cele: zapewnienie najwyższej jakości usług - ku zaspokojeniu najwybredniejszych gustów Klientów, oraz dostarczenie im doskonałych wyrobów.

Możemy poszczycić się mianem firmy rodzinnej oraz nazwać siebie fachowcami w dziedzinie sztuki cukierniczej. Nasze produkty tworzymy wyłącznie z naturalnych, polskich składników. Zdobyliśmy już sobie serca wiernych Klientów, którzy mówią o nas iż wyroby „cieszą oczy i pieszczą podniebienie”.

To stanowi o naszym największym sukcesie.